ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
MARKALAR
 

AY-ASPENDOS MAKAM TAKIMI

AY-ASPENDOS MAKAM TAKIMI
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: AYBÜRO3
Üretici: AYIŞIĞI LABORATUVAR
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Ahşap Tabla Arasına Krom Pvc Kaplamalı Tasarımlı Yönetici Masa Takımı

Makam takımlarında farklılıklar arayanların özellikle tercih ettiği Müdür Odası Masa Takımı sade, dikkat çekici ve kullanılan materyallerin birbiriyle uyumu sayesinde her kesin tercih ettiği takımlar arasındadır. Müdür Odası Takımı görsel ve işlevselliğinin yanı sıra fiyat olarak da kendi klasmanında olan diğer makam takımlarına kıyasen ekonomik bir takımdır.    

 

  • AHŞAP CİLALI KAPLAMALI KOMPLE MASA TAKIMI
     
  • KOLTUKLAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR
     
  • ÇEŞİTLİ RENK SEÇİMLERİNİZ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ
  •  

MAKAM TAKIMI, İDARİ YÖNETİCİ TAKIMI, BÜRO ODASI 

İDARİ İŞLER

MAKAM ODASI MOBİLYASI  

BÜRO ODASI MOBİLYASI 

YÖNETİCİ ODASI MOBİLYASI 

MÜDÜR ODASI MOBİLYASI 

MÜDÜR YARDIMCI ODASI MOBİLYASI 

KURUCU ODASI MOBİLYASI 

KURUM YÖNETİM ODASI MOBİLYASI 

MASA
L: 200 W: 90 H: 75 Cm ölçülerinde dört parçadan oluşmaktadır. Masanın 200 Cm ölçüsünün yanı sıra 180 Cm ölçü alternatifide vardır. Masanın üst tablası 3 adet 18 Mm melamin plakanın birbirine lamine edilmesi ile tabla kalınlığı 5.4 Cm dir. Masa tablasının orta plakasının yap kapamaları krom görünümlü PVC ile kaplanmıştır. Masa tablası ayaklara özel imal edilmiş 0.5 Mm kalınlığında krom lamalarla bağlanmıştır. Masa ayakları da aynı tablada olduğu gibi 5.4 Cm kalınlığındadır. Masansın ön perdesi 2 adet 18 Mm melamin plakanın birbirine lamine edilmesi ile 3.6 Cm kalınlığındadır. Ön perde ayaklara gene tablada olduğu gibi metal lamalarla tutturulmuştur. Masa ayaklarının yerle teması 3 Cm kalınlığında yükseklik ayarı yapılabilinen pingolarla kesilmiştir. Ayrıca bu pingolar ayarlana bilindiğinden zeminden kaynaklı yamulmaların giderilmesi mümkün olmuştur. 

DOLAP
Müdür Dolabı L: 171 W: 40 H: 120 Cm ölçülerinde iki parçadan oluşmaktadır. Dolabın yan dikmeleri masada olduğu 5.4 Cm kalınlığındadır. Yan dikmelerin orta plakasının kapamaları krom görünümlü PVC ile yapılmıştır. Dolapta dört adet kapak vardır. Dolabın iç kısmında her biri klasör boyu olmak üzere 4 adet raf vardır. Dolabın arkalıkları 8 Mm olup yan dikmelere kanal sistemi ile monte edilir. Dolabın yerle teması ayarlı pingolarla sağlanmıştır. 

ETEJER
Müdür Ufak Yan Masa Etejeri L: 100 W: 50 H: 75 Cm ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Etejerin üst tablası ve ayakları masa olduğu gibi 5.4 Cm kalınlığındadır. Müdür takımının yan ufak etajer masasında bir adet kapaklı bir adet açık olmak üzere iki adet raf vardır. Etejerin tablasında ve ayaklarındaki orta PVC ler üzeri krom kaplı parlak PVC dir. Ayakların üst tabla ile bağlantısı 0.5 Mm kalınlığında krom kaplama metal lamalarla sağlanmıştır. Etejerin arkalık kısmı 0.8 Mm Melamin malzemeden olup yan dikmelerle montajı kanal sistemi ile yapılmaktadır. 

SEHPA
Müdür Odası Sehpası L: 80 W: 50 H: 75 Cm ölçülerinde tek parçadan oluşmaktadır. Sehpa görsel ve teknik olarak masa ile aynı standartlara sahiptir. Müdür Odası Takımı minifik bağlantılı demonte bir üründür. Ürünün kurulumu hiçbir montaj bilgisi gerekmeksizin yapılabilinmektedir. Müdür Odası Masa Takımının renk kombinasyonu kartela dahilinden istenilen renkte üretilebilinir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

AY-ASPENDOS MAKAM TAKIMI
Büyütmek için resime tıklayın